Nädalaleht VIDEVIK ilmub neljapäeviti. Kajastab sotsiaalprobleeme, eeskätt seenioride, invaliidide ning suurte perede elu-olu, kajastab vääriskultuuri ilminguid, annab nõu juriidilistes küsimustes, jagab meditsiini-, aiandus- ja kodundusalaseid näpunäiteid, vastab lugejate küsimustele. Ilmuvad Eesti telejaamade kavad. Videvik annab hingetuge neile, kel on raske, ning peab oma lugejaiks eeskätt neid, kes on jäänud säravast elust kõrvale. Videvik on tasakaalukas, optimistlik, oma lugejat austav ajaleht.

Väljaandja MTÜ Videvik, peatoimetaja Ants Tamme. Aadress: 10141, Tallinn, Estonia pst. 15, hoovimaja.
Telefonid 6 466 427 (ka faks) ja 6 466 426. videvik@videvik.ee

 

 

Tehke kaunis kingitus memmele - taadile ja naabritädile, tellige neile Eesti soodsaima hinnaga nädalaleht Videvik!


Paberkandjal Videvikus kirjutab Jaan Kappo väiksemate maahaiglate probleemidest, millest teravaim on teadmatus tuleviku ees. Nõnda on see ka Rõngus, kus saavad ravi ümberkaudsete asulate ja külade elanikud.
Haapsalus toimunud vaegkuuljate seminarist teavitab Andrus Karnau.
Oma suvistest sõitudest ja taidluspidudest kirjutavad Jõhvi Pensionäride Ühenduse esimees Eugen Vaker ning Viljandi PeÜ esimees Evald Korts. Põlvalaste jaanikust on saatnud foto ja info Enn Esko. Jätkub Tartumaal elava eaka naise Aili Henno meenutustelugu eluteelt.
Jurist Evi Päts selgitab, kuidas võõrvõimude repressioonide ohvrite vanaduspäevi kindlustatakse. On soovitusi sellegi kohta, kuidas saada jagu unehäiretest ning kuidas suhtuda koduaeda asunud kärnkonnasse.
Humorist Kraavi Sass aga kinnitab, et tema ülim soov on kolida vanglasse.